kresba tuší, akvarel
20 x 18 cmSignatura: sign. PD Erich Toman
kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 210, utržený pravý horní roh papíru.
Vyvolávací cena: | 0 Kč |