Aukční katalog živé akce číslo 42
olej, plátno
155 x 135 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 97
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, email, sololit
118 x 119 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 93
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2005
kolorovaná sádrová plastika 7/10
v. 31 cm
Signatura: na plintě HF
Vyvolávací cena: | 4 900 Kč |
akryl, karton
55,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Lamr 85
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2005
akryl a olej, plátno
průměr 115 cm
Signatura: sign. na rubu Roman Franta 2005
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2002 - 2004
kombinovaná technika, olej, asambláž, laťovka
120 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý Bedřich 2002 - 2004
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 61 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, překližka
32,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Kavan Podzimní mlha
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1902
olej, lepenka
26,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 02
olej, sololit
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fuka 62
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |