Aukční katalog živé akce číslo 42
olej, dřevěná deska
14 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD G v. Haanen
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, dřevěná deska
12 x 21 cm
Signatura: sign. PD G. V. Haanen
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
13,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD monogramem AP
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
7,5 x 12 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1916
8 x lept
8 ks 26 x 22 cm
Signatura: sign. 8 x PD Richard Teschner
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: sign. LD G. Max
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kvaš, tuš, uhel, běloba, papír
37 x 21,5 cm37 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Marold 98
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1917 - 18
bronzová plastika, dřevěný podstavec
v. 49 cm, plinta 20 x 20 cm
Signatura: sign. LD pod vlasy Štursa
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
uhel, karton
38,5 x 57 cm (výřez)
Signatura: sign. LD P
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka 1932
olej, plátno
55 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD V Brožík
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1863
olej, plátno
31 x 37 cm
Signatura: sign. PD A. Kirnig 1863
olej, plátno
30 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
olej, malířská lepenka
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD Mausson
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1946
kombinovaná technika, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Pavlík 36.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm Paris 1925
olej, plátno
50,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD B. Obrovský 1947
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, karton, lepenka
34 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 46
olej, plátno
90 x 80 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1923
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
1894
tempera, olej, karton
20 x 39 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška 94.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1893
tempera, olej, karton
19,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD J. Panuška 93.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
30,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
1912
olej, lepenka
25 x 32 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1912
olej, plátno
80,5 x 105 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1947
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
54 x 76 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 32.
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1920
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 48 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1929
olej, lepenka
49 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
78 x 145 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
1932 - 1935
olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
1910
olej, plátno
74 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš