Aukční katalog živé akce číslo 42
olej, sololit
59 x 79 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 63. VIII.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, sololit
74,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
patinovaný bronz na dřevě
30 x 49 cm
Signatura: sign. PN Fuka 63
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
69 x 99 cm
Signatura: sign. LD Fuka 63.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, malířská lepenka
90 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 62
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
koláž, tempera, karton
22,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes 1968
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, karton
23,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1966
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, akryl, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. Endre Nemes 1964
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
pálená hlína, barva
v. 43 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 67 I.
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. DU Tikal
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
82 x 93 cm
Signatura: sign. PD Lacina 65
1964 - 1965
email, sololit, oboustranný obraz
120 x 85 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 64
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
lept, autorský tisk
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Eva Bednářová 1968
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 2/4
52 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1993
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, karton
20,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 59
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, karton
30 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, tuš
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Balcar 63
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1969 / 2010
11 x serigrafie 5/16
58 x 44 cm
Signatura: sign. 11 x PD autorským razítkem J. Valenta , 1969
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: sign. LD Vl. Bláha 72, na rubu V Bláha 3. - 4. 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
27 x 24,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 93
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kombinovaná technika, karton Schoellershammer 4G
73 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
pastel, papír
60 x 55 cm
Signatura: sign. DU Boštík 93
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
barevná serigrafie 2/30
27 x 27 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 93.
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
serigrafie 88/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu 88/100 Sýkora 71.
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
2010
dřevo, akryl
90 x 90 / 170 x 170 cm
Signatura: sign. na rubu LN V. Hulík 2010
bronzová plastika, plátkové zlato, barva
v. 38 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
19,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 82
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 65
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akryl, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Valter
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: PD Valter 82
2009
olej, plátno
20 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 09