Aukční katalog živé akce číslo 42
kvaš, papír
34 x 25 cm
Signatura: sign. PD Condoy. 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 30
Vyvolávací cena: | 3 800 000 Kč |
1921
30 x 23 cm
Signatura: sign. PD E.F. 21 Sklenice
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou 3/30
30 x 36 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 32., DU monogram E.F. 32 v desce
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
27,5 x 25 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
37,5 x 24 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
37,5 x 28 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43, LD monogram v desce
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla 345/500
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
litografie kolorovaná akvarelem
43,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
lept, karton
33,3 x 18,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1954
tužka, akvarel, papír
24 x 31 cm
Signatura: sign. DU Tichý 54, LD F. H.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba uhlem, akvarel
26 x 29 cm
Signatura: sign. PD Tichý 40
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
25 x 31 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
48 x 32 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD Matal 45, na rubu B. Matal
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
17 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46, na rubu Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kvaš, tuš
39,5 x 27 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 46
24 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 36
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
28 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 32
kresba tuší, akvarel
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
29,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
akvarel, tuš
35,5 x 26,5 cm
kresba tuší, akvarel
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 32, LD 1. II. 32
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, vrypy
32,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kvaš, akvarel, tuš
27 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 37
komb. technika, akvarel, tuš
30,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
18,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 19. VII. 44
29 x 22 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD monogram FH, PD 16. XII 47
1946 - 47
olej, plátno
32 x 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, kvaš, tuš
21,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 50. U Stradonic
50. léta 20. s
olej, malířská lepenka
27 x 20 cm
Signatura: sign. LD I. Weiner - Kráľ
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1952
kvaš, akvarel, kresba tuší
30 x 73 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 52, Vlastislavská noc
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
46 x 33 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1958., LN VILLON
tempera, plátno
73 x 102 cm
Signatura: sign. PD KS 1957