Aukční katalog živé akce číslo 41
olej, plátno
64 x 54 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
1927 - 1930
olej, plátno
57 x 95 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 53.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
69 x 87 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 43.
olej, plátno
75 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, plátno
50,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Petr Dillinger.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, papír
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD KV 41
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
33 x 55 cm
Signatura: sign. PD Rabas 35
akvarel, karton
32 x 26 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kombinovaná technika, tužka, pastel, akvarel, tuš
45 x 57 cm
Signatura: sign. PD Liesler 42
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
68,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Dvořák 1939
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, lepenka
51 x 41 cm
Signatura: sign. LD Kotík
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
61 x 88 cm
Signatura: sign. PN V Hejna 38
olej, překližka
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 28
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1926 - 27
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kars
olej, plátno
22,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Coubine
kresba uhlem, karton
45,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 43
1918
kresba tužkou, karton
16 x 14,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
56 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček 1966
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
63 x 76 cm
Signatura: sign. PN KČerný Š 41
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
bronzová plastika, pozdější odlitek
v. 26,5 cm
Signatura: sign. vpravo na podstavci O. Švec
bronzová plastika
v. 20 cm
Signatura: sign. PD na krku Gutfreund
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kresba tužkou, papír
32 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Oskar Kokoschka 1919
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD monogramem AP
1914
akvarel, karton
20 x 27 cm
Signatura: sign. PD A Bílek 14
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
19 x 14 cm (výřez)
Signatura: sign. DU Tichý 43 V. H.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1922
uhel, tužka, papír
27,6 x 21,3 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 32
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
55 x 41 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 44
kvaš, akvarel, karton
29 x 34 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28.
tužka, černá křída, karton
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD 1923 monogram AP
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |