Aukční katalog živé akce číslo 41
kresba tužkou, karton
24,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD A
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tužkou, karton
22,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD A.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
rytina (ryl Vilém Kandler)
61,5 x 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
21 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. A.
kvaš
19,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kvaš
23 x 15 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš
8 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1836
14 x mědirytina
40 x 25,5 cm
Signatura: sign. 14 x LD Führich del. v desce, 2 x PD a 1 x LD Führich v rytině, PD sign. Rytce v desce
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou, karton
55 x 83 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
35,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
34 x 24 cm
Signatura: neznačeno
43,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
1916
16,5 x 12
Signatura: sign. PD Štursa 1916, DU Podhajce
1918
oboustranná malba akvarelem
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD Št. 1918
1914
akvarel
10 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD Štursa 1914
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1893
akvarel
47 x 21 cm
Signatura: sign. LD V. P.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1918
39 x 27 cm
Signatura: sign. PD Jštursa 1918, LD pozůstalostní razítko
olej, plátno
48 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD Hbürkel
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
18. století
olej, plech
11 x 19 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1846
olej, dřevěná deska
37 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jos. Mansfeld pinx. 1846
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1845
olej, dřevěná deska
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD Mansfeld. 1845
1845
olej, dřevěná deska
37 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Mansfeld pinx. 845
1865
olej, dřevěná deska, parketáž
27,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD monogram, PD Ch. Herbsthoffer - Paris 1865
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
43 x 37 cm
Signatura: sign. PU Vbrožík
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
49 x 39,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kvaš, akvarel
32,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Art. Scheiner
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kvaš, akvarel
32,5 x 13 cm
1899
barevná litografie
58 x 94 cm
Signatura: sign. LD v desce Mucha 99
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1899
barevná litografie
58 x 94 cm
Signatura: sign. PD v desce Mucha 99
kresba pastelem, kvašová běloba
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD Mucha 29
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, plátno
101 x 54 cm
Signatura: sign. PD Körber
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, překližka
10,5 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
křídy, karton
43 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JS.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
70 x 45 cm
Signatura: sign. PD Václav Jansa
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno, lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD JP
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |