Aukční katalog živé akce číslo 41
barevný lept s akvatintou
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD V Preissig, LD monogram PV. v tisku
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
9 x 6,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu 2 x pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
křída, papír
32 x 21 cm (výřez)
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, akvarel
24,5 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem č. 612
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1916
bronzová plastika
v. 75 cm
Signatura: sign. na podstavci Horejc 1916
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kolem 1910
bronzová plastika, pozdější odlitek
v. 54 cm
Signatura: sign. P na podstavci Lad. Šaloun
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
90 x 101 cm
Signatura: sign. LD Špillar Jaroslav
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
81,5 x 101,5 cm
Signatura: sign. PD Petr Matýsek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevné křídy, pastel
25,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1936.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, překližka
53 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 31 cm
Signatura: sign. PD Jos. Ženíšek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Multrus 27
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
1900
olej, lepenka
19,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Špillar Livorno - Antignano 1900
1900
olej, lepenka
20 x 31 cm
Signatura: sign. LD Špillar Jaroslav Fiesole 1900
pastel, kvašová běloba
59 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 19
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD autorským razítkem
kolem r. 1907
olej, malířská lepenka
18,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
130 x 124 cm
Signatura: sign. LD VNechleba 1955
15,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kaván V Horách Rovenských
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
olej, karton
20 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, malířská lepenka
52 x 67 cm
Signatura: sign. PD Kaván dedikace Začátek podzimu
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 51 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
olej, lepenka
26 x 35,5 cm
olej, lepenka
25 x 35 cm
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
olej, karton
12,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, plátno
80 x 79,5 cm
Signatura: sign. LD Honsa
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 32
olej, plátno
101 x 116 cm
Signatura: sign. PD Ant Hudeček
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
1916
olej, malířská lepenka
44,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD nečitelně název Tomec 16
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1934. nečitelně název (Valasíchka?)
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |