Aukční katalog I. Day sale Prague
asambláž, olej, laky, dřevěná deska
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 1963
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1966/1967
monotyp
53 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 66/67
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, písek, vrypy
38 x 55 cm
Signatura: sign. PD Janošek 61
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
90 x 85 cm
Signatura: sign. PD Lacina 67
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
87 x 115 cm
Signatura: sign. PD J. Vohrabal 66
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
159 x 131
Signatura: sign. LD Endre Nemes 58
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
47 x 34 cm
Signatura: sign. DU Janeček 1964
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
26,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
perforace, papír
50 x 50 cm výřez
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1975 - 1976
kombinovaná technika, olej, tempera, koláž
86 x 75 cm
Signatura: sign. PD J Králík 1975 - 6
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
monotyp, lepenka
23 x 30 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
46 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu O. Karlíková 70
grafický list 25/49
43 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kokolia
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
asambláž úlomků žiletek
90 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová1969
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
komb. grafická technika 30/13
45 x 61 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak 1972
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2002
koláž
45 x 54 cm
Signatura: sign. DU V. Janoušková 2002
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevný pigment
25 x 22 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 93
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
pastel, křídy, karton
58 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 99
kolem r. 1990
akryl, tempera, karton
100 x 60 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
23,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
23,5 x 21 cm
Signatura: sign. DU Boštík 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
4 x oboustranná barevná serigrafie 71/100
24 x 48,5 xm
Signatura: sign. Urbásek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2009
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Malina 09
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevná serigrafie 5/150
44,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 96
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
serigrafie 87/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 90
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD Valter 88
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
2007
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 07
kolem r. 1990
olej, plátno
120 x 132 cm
Signatura: sign. PD Holuj
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1987 - 1988
akryl, olej, plátno
250 x 250 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 87 - 88
2000
akryl, olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 00