Aukční katalog I. Day sale Prague
1. pol. 18. st
olej, plátno
138,5 x 177 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1805
olej, plátno
74,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD C: Postl 1805
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
kolem 1750
olej, plátno
96 x 53,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
27 x 40,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1872
olej, plátno
55 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Ullik 1872
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
30 x 17 cm
Signatura: sign. PD monogram VH
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
mědirytina, 2. stav
41 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD W. Hollart fecit
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
19 x 27 cm
Signatura: sign. PD William Hunt
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kolem r. 1900
39 x 29 cm
Signatura: sign. PN René Reinecke
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1889
olej, plátno
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Věšín 1889
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
tempera, lepenka
49 x 68 cm
Signatura: sign. PD Hugo Baar
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kresba uhlem, karton
93,5 x 151 cm
kresba uhlem, karton
93,5 x 129 cm
1911
barevná litografie
165 x 82 cm
Signatura: sign. PD Mucha 11 v tisku
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
110 x 138 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 29
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš, akvarel
33 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD Art. Scheiner
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, akvarel
33 x 25 cm
kresba tuší, akvarel
40 x 34 cm
Signatura: sign. LD Max Švabinský 1923
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kvaš, malířská lepenka
21,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD Jar. Špillar
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
50 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
bronzový odlitek
v. 64 cm
Signatura: sign. dole Štursa
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
100 x 95 cm
Signatura: sign. LD F Naske
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
47 x 57 cm
Signatura: sign. PD F. Zikmund
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
86 x 92 cm
Signatura: sign. PD Průcha
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2 x barevný dřevoryt
50 x 36,5 / 50 x 36 cm
Signatura: 2 x nesignováno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevný dřevoryt č. 17, 2 x barevný dřevoryt
34 x 49/49 x 35/36 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 30, nesign., sign. JVáchal v desce
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, plátno
90,5 x 100,5 cm
Signatura: sign. LD - Al. Kalvoda
olej, lepenka
76 x 47 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 63 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Honsa Na Tiché Orlici
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
17,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD J. Král
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
1907
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Král 1907
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |