Aukční katalog I. Day sale Prague
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Kopf 39
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 35 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
akvarel, karton
35 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
48 x 63 cm
Signatura: sign. Willi Novak.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, karton
19,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD V Špála 44
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1917
18 x 12,5 cm výřez
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1927 - 29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1913
akvarel, lepenka
29,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD VŠ 13
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 46
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie 5/100
40,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 957
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba tužkou, papír
25 x 37 cm
Signatura: sign. monogramem P. K. 28
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, papír
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 927
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
originální fotografie
26 x 20 cm
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba uhlem
44 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tuš, pastel
17 x 21 cm
Signatura: sign. LD P. K. 26
14 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. J. , na rubu PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, překližka
28,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 32
Vyvolávací cena: | 2 750 000 Kč |
18 x suchá jehla
30 x 24,5 cm (18ks)
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
komb. technika, malba štětcem, barevná litografie
69 x 46 cm
Signatura: sign. LD G Braque 1961, PD G. B. v desce
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
8 ks leptů a suchých jehel, ruční papír
Signatura: sign. 8 x PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, plátno
49 x 36 cm
Signatura: sign. LN Mizera 44
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
39 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Pelc 32
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
34 x 42 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
akvarel, papír
26 x 21 cm výřez
Signatura: sign. LD Emil Filla 42
tempera, kvaš, karton
31 x 49 cm
Signatura: sign. LD Liesler 49
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tempera
32 x 20 cm
Signatura: sign. LD Molnár K
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel
27 x 19 cm
Signatura: sIgn. PD FFoltýn
3 x suchá jehla, akvarel 8/27, 19/27, 8/27
7,5 x 6 cm (3 ks)
Signatura: 3 x PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 11 500 Kč |
1944 - 1950
olej, dřevěná deska (částečná parketáž)
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 50
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, akvarel, papír
21 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, karton
42,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD František Tichý Paris 35 s dedikací
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2 x suchá jehla
181 x 116 / 89 x 64 mm
Signatura: sign. DU Tichý, LD dedikace Fr. Dvořákovi/ DU Tichý 48
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |