Aukční katalog I. Day sale Prague
31,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
35 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Panuška-
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 43.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván s nečitelným přípisem
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
52 x 42 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván Pozdní podzim
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD Fr. Kaván
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 51 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 58
olej, lepenka
73 x 102 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
81 x 111 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1927
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
72 x 96,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroš P.
kolem r. 1925
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD B. J.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 117 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský. 1931.
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
95,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
46 x 62 cm
Signatura: sign. PN J. Směšný 152/1941
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno, kašírováno na sololitu
54 x 43 cm
Signatura: sign. LD 1923 Kars s dedikací
pastel, křída, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 61
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
31 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1946
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1902
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1922
olej, lepenka
43,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1922
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
36 x 56 cm
Signatura: sign. PD Vl. Hofman, LD 1935
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
pastel, kvaš, karton kašírovaný na lepence
68 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Hněvkovský
olej, lepenka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
olej, plátno
63,5 x 98 cm
Signatura: sign. LN Majerník
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kolem 1935
olej, plátno
57 x 98 cm
Signatura: sign. PD Žufan
1924
olej, plátno
72 x 95 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1924
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. LD Brož 38
1906
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LD Kahler 06
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD Famíra
1918
olej, plátno
56 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Z. Rykr 15/XII 1918 s dedikací
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |