29 |

Slanečci na talíři

Kód položky: 62827

olej, plátno

v 27,5 ✕ š 39 cm

Signatura: PN monogram KČ 38

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč