14 |

Rybáři

Kód položky: 62598

1916

olej, plátno

v 55,5 ✕ š 66 cm

Signatura: LD Koníček 1916

Provenience: restituce Waldesova sbírka

na rubu tři štítky Národní galerie v Praze

Vyvolávací cena: 38 000 Kč