18 |

Vyjížďka

Kód položky: 62114

olej, plátno

v 59 ✕ š 71 cm

Signatura: PD W. Nowak

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč