7 |

Baletní škola v Châtelet

Kód položky: 62096

olej, plátno

v 38,5 ✕ š 55,5 cm

Signatura: LD Othon Friesz

Provenience: Briscadieu, Bordeaux, Francie, Tableaux mobilier & objets d’arts, 6. 11. 2021, pol. 173

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., přiložen certifikát autenticity od Madame Odile Aittouarès (21. 5. 2008) s potvrzením, že dílo bude reprodukováno v II. svazku souborného katalogu umělcových obrazů (Catalogue raisonné de l'oeuvre peint, Tome II)

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 5 | Otto Gutfreund
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 6 | Imre Szobotka
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 8 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 9 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 10 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 11 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 12 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 13 | Gustáv Mallý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 14 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 15 | André Derain
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 16 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 17 | Jiří (Georges) Kars
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč