olej, plátno
v 38,5 ✕ š 55,5 cmSignatura: LD Othon Friesz
Provenience: Briscadieu, Bordeaux, Francie, Tableaux mobilier & objets d’arts, 6. 11. 2021, pol. 173
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., přiložen certifikát autenticity od Madame Odile Aittouarès (21. 5. 2008) s potvrzením, že dílo bude reprodukováno v II. svazku souborného katalogu umělcových obrazů (Catalogue raisonné de l'oeuvre peint, Tome II)
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |