207 |

Studené léto

Kód položky: 62271

olej, plátno

v 90 ✕ š 75 cm

Signatura: PD Malina, na rubu na blindrámu V. Malina / 99

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 26 000 Kč