89 |

Statek v polích

Kód položky: 62099

olej, plátno

v 100 ✕ š 161 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV

na rubu na blindrámu autorem data práce na obraze

Vyvolávací cena: 290 000 Kč