136 |

Mřížové elementy v systému variací

Kód položky: 62214

akryl, plátno

v 90 ✕ š 90 cm

Signatura: na rubu Jan Kubíček 1973

rámováno, na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 350 000 Kč