33 |

Město budoucnosti

Kód položky: 61790

olej, lepenka

v 46,5 ✕ š 81 cm

Signatura: PD V. Tikal 47

Provenience: z pozůstalosti autora (razítko vzadu)

na rubu razítko: z pozůstalosti Václava Tikala, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč