98 |

Kompozice (Imaginativní zátiší)

Kód položky: 62194

olej, plátno

v 76 ✕ š 86 cm

Signatura: LD V. Tittelbach

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 110 000 Kč