114 |

Kantad med taggar (Lemováno trny)

Kód položky: 61807

akryl, plátno

v 81 ✕ š 65 cm

Signatura: LD Endre Nemes 62, na rubu Endre Nemes

Provenience: Galerie European Arts, Praha, 2013, 2018

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč