159 |

Černé znaky

Kód položky: 61815

olej, plátno

v 90 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Miroslav Štolfa 97, na rubu Miroslav Štolfa / 1997

Vystavováno: Galerie výtvarného umění Cheb, 2004 Alšova jihočeská galerie, 1998 Galerie Aspekt Brno 1998 Muzeum města Brna, 2000 Muzeum umění Olomouc, 1993

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč