49 |

Oiseaux en colère / Hněviví ptáci

Kód položky: 62206

olej, plátno

v 22,5 ✕ š 35 cm

Signatura: PD J. Šíma 57

Provenience: historik umění Meyer Shapiro (1904–1996), USA; Sophie Esterman, USA Stair, New York, USA, 20th Century, Modern & Contemporary Fine Art, 2. 12. 2021, pol. 209

přiložena fotografie díla v pařížském interiéru, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč