17 |

Akt s růžovým ručníkem

Kód položky: 61733

30. léta 20. stol.

olej, malířská lepenka

v 24 ✕ š 19 cm

Signatura: PD Kars

Provenience: sbírka francouzské malířky Henriette Porteu de La Morandière, alias Lucie Couvreur (1898-1978)soukromá sbírka, Francie; De Baecque et Associés, Arts du XXe siècle, Hôtel Drouot, 8. 6. 2021, pol. 31

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč