30. léta 20. stol.
olej, malířská lepenka
v 24 ✕ š 19 cmSignatura: PD Kars
Provenience: sbírka francouzské malířky Henriette Porteu de La Morandière, alias Lucie Couvreur (1898-1978)soukromá sbírka, Francie; De Baecque et Associés, Arts du XXe siècle, Hôtel Drouot, 8. 6. 2021, pol. 31
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |