133 |

Větrný mlýn Dona Quijota

Kód položky: 61471

olej, karton

v 22 ✕ š 30 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč