63 |

Studie (Ixion) II

Kód položky: 61422

olej, plátno

v 48,5 ✕ š 41,5 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Jánuš Kubíček, 6. IX. 76

Vyvolávací cena: 25 000 Kč