123 |

Po představení

Kód položky: 61466

olej, plátno

v 64,5 ✕ š 82,5 cm

Signatura: LD Süsser

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč