8 |

Koza leze na březu, … - ilustrace

Kód položky: 61163

20. léta. 20. století

akvarel, tuš, běloba, karton

v 14,5 ✕ š 14,5 cm

Signatura: PD J. Lada

ilustrace a říkadlo z knihy Halekačky naší Kačky, odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

Vyvolávací cena: 180 000 Kč