58 |

DHMOK

Kód položky: 61419

olej, plátno

v 73 ✕ š 93 cm

Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan 23. 9. 73

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč