46 |

Bez názvu

Kód položky: 61404

akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně

v 66 ✕ š 49 cm

Signatura: PD J. Šíma 58

Provenience: získáno u Ferri-Drouot, Paris

odborná expertiza PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 350 000 Kč