Aukční katalog živé akce číslo 45
kombinovaná technika, pastel, akvarel, běloba, kart
36 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
50. léta 20. s
akvarel, karton
33 x 46,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. komárek 87
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
26 x 16 cm
Signatura: sign. PN J. Z.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
25 x 16 cm
Signatura: PD Reynek
10 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
originální fotografie
23,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
originální fotografie
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
kresba tuší, akvarel
41 x 42 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
61 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1. pol. 80. le
kresba tuší, akvarel, anilinové barvy
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
1. pol. 80. le
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
barevná litografie 62/65
47,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 79
barevná litografie 65/65
72,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 79, PD 79 v desce
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevná litografie 21/65
47 x 64 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 80
lept 77/100
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 62
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
2004
akryl, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Bím 04
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1951
20,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1951
litografie 4/25
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1973
koláž
41 x 30 cm
Signatura: sign. PD monogramem s datací a názvem
alchymáž
59,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD značeno a datováno
suchá jehla 26/50
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba
48 x 30,5
Signatura: sign. PD V. Janoušková 1977
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
tempera, koláž, karton
61,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD Fára 26/VI/60
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
62 x 44 cm
Signatura: sign. UD Fára 86
olej, plátno
75,5 x 101 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 65
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 1965
Vyvolávací cena: | 255 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1963
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
dřevěný reliéf
72 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1980
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1952
olej, sololit
23 x 30,5 cm
Signatura: sign. PN Istler 1952
1966 - 1974
komb. technika, asambláž na dřevěné desce, dřevo, p
123 x 63 cm
Signatura: sign. na rubu Aleš Veselý 1966 - 74
Vyvolávací cena: | 249 000 Kč |
barevná litografie, autorský tisk
48 x 68 cm
Signatura: sign. PD K 969
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
46 x 64 cm
Signatura: PD K 968
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, akryl, pastel, překližka
120 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák září říjen 1981