Aukční katalog živé akce číslo 45
akvarel, pastel, tuš
21,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
18,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
31 x 45 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 41
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, písek, lepenka
20,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD V. H. 80
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
28,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Vhložník 42
olej, karton
40 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Molnár
barevná litografie
32 x 40 cm
Signatura: sign. PD V Špála 39
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kolem 1940
kvaš, tempera, karton
56 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
19 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1952
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1952
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, karton
35 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, karton
39 x 34 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 34 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 59
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
32,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
1951
akvarel, tuš
33 x 78,5 cm
Signatura: sign. PD Hazmburk Emil Filla 1951
olej, plátno
73 x 92,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček, na rubu Ota Janeček 1974
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
pastel, akvarel
28,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
66 x 49 cm
Signatura: sign. UD Jiří Anderle 1982
olej, sololit
45,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 63
pastel, plátno
18,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Janeček
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
70 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 1959
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 66
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, dřevo
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 95
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
koláž, chiasmáž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 85
koláž, muchláž, chiasmáž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu JIŘÍ KOLÁŘ 82
70. léta 20. s
kolážovaný objekt, chiasmáž
52 x 19 x 6 cm
Signatura: sign. nezjištěna
glazovaná pálená hlína
v. 60,5 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
32,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kutálek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
3x plaketa cín, olovo, zlaceno
53,5 x 11,5/55,5 x 11 cm
Signatura: sign. 3x vzadu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
bronzová plastika
v. 93 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
plastika cín, olovo, zlaceno
v. 65 cm
olej, malířská lepenka
12 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1971
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
enkaustika, dřevěná deska
21,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. kiml 73