Aukční katalog živé akce číslo 45
olej, malířská lepenka
49 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1940
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
95 x 121 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1908
olej, plátno
62 x 96 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý 908
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, lepenka
48,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
28 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
90,5 x 70,5 cm
Signatura: sign. LD Hubáček 29
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, plátno
101 x 114 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1929
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD Rabas 34
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem 1902
olej, lepenka
68 x 82,5 cm
Signatura: sign. LD Kubín.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kolem 1925
olej, malířská lepenka
46,5 x 56 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
kolem 1935
olej, dřevo
47 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD K. Putz
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton, lepenka
34 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, karton
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
83 x 110 cm
Signatura: sign. PD Pelc 59
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, karton
35 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogramem AP
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
32 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Condoy 45
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš
16 x 20 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
kolem 1935
22,5 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD P. K.
14 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD B Kubišta
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba perem a tuší, papír
63 x 44 cm
Signatura: sign. PD Šíma květen 1925
kvaš, tempera
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1940 - 43
kvaš, pastel, karton
28 x 27,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
40,5 x 58 cm (výřez)
Signatura: sign. LN K. Souček 41
olej, plátno
51,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Eugen Spiro 30
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
32,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 34
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. UD Tichý 43
33 x 26,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
28,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
litografie
41,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44 s dedikací
32 x 25,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 45, LD T v tisku
27,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, kresba tuší
27 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 41
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
18,5 x 27 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Hudeček 41
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, akvarel, tuš
20 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 40
akvarel, pastel
22,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 48
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |