Aukční katalog živé akce číslo 45
koláž
99 x 74,5 cm
Signatura: sign. PD HJ 75, na rubu J Kolář
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1965 - 1968
komb. technika, karton, dřevěná deska
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK, LD 4 blaue pechvogel1
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, sololit
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD Gross 71
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1972 - 1973
objekt, dráty, plech, akryl, deska
183 x 220 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
olej, tempera, pastel, lepenka
48 x 69 cm
Signatura: sign. LD Malich 18. X. 60
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1965 - 70
perforovaný plech
52 x 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1969, akryl - lak
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
3 x serigrafie 34/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. 3 x PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba olůvkem, plátno
97 x 146 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, kvaš, tužka, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 65
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1909
barevný lept s akvatintou
30 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ a datace 1909 v desce
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kolem 1920
kresba tuší, akvarel
9 x 8 cm
Signatura: sign. PD Galanda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem 1920
kresba tuší, akvarel
10 x 8 cm
Signatura: sign. PD Galanda
akvarel, karton
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. L. Klusáček
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
soubor 11 ks dřevořezů
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, mal. lepenka
43 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 38
kolem 1920
olej, plátno
50 x 77 cm
Signatura: sign. PD Svoboda Jaro
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
88,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
kolem 1900
olej, lepenka
95 x 66 cm
Signatura: sign. PD Otakar Hůrka
olej, lepenka
49,5 x 69 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
29 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
39 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1909
olej, lepenka
34,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 09
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1928
olej, překližka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1935
olej, karton
49 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, plátno
86 x 114 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 33
olej, karton
52,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
57 x 94 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 34
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Kaván U Rváčova
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 59, na rubu Aug. Mervart
olej, plátno
75,5 x 105,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |