Aukce Mucha

Salome

Kód položky: 36683

barevná litografie

41 x 31 cm

Signatura: sign. v tisku LD Mucha

příloha časopisu l´Estampe Moderne, červen 1897, F. Champenois

Vyvolávací cena: 40 000 Kč