olej, plátno
49 x 59 cm
Signatura: sign. LN Va. Stratil 75
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
74 x 64 cm
Signatura: sign. PD Strážnický
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
30,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 42
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD Lev 37
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Lev 34
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1910
olej, plátno, lepenka
23 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 10
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, překližka
75,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PN Štěpán 34
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
88 x 82 cm
Signatura: sign. PD Uherek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 48
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
lité laky, lepenka
100 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 80
olej, dřevěná deska
20 x 40 cm
Signatura: sign. PD F. Zikmund
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, lepenka
22,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 3.VI.66
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
40.léta
kvaš, lepenka
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD Alén Diviš
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
75 x 94 cm
Signatura: sign. LD Věra Fridrichová
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |