aktivní grafika
29 x 49 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
aktivní grafika
14 x 26 cm
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
litografie
16 x 14 cm
Signatura: sign. PD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
lept s akvatintou
39 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
lept s akvatintou
12 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
18 x 13,8 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
41,2 x 29,6 cm
Signatura: sign. DU Tichý 40
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1911
21 x 21 cm
Signatura: sign. PD J Váchal
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: sign. PD J Váchal
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
litografie
50 x 37 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
email, tuš, tvrdý podklad
57 x 82 x 16 cm
Signatura: sign. vzadu Bedřich Dlouhý
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |
1925-6
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 6/12 1925 14/1 1926
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
50 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD Istler 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, papír
30 x 44 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 45
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tužka, papír
24 x 35 cm
Signatura: sign. LD V. Reichmann 40
olej, překližka
26 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 44
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
komb. technika, karton
66,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Tittelbach 30
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, papír
24 x 35 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch
66 x 45 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 57
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tužka, karton
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 39
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
22,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD K. 1929
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
tempera, tuš, karton
22 x 17 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 30
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
11 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. PN P. K. 39
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
10,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
kresba tuší, papír
19 x 29 cm
Signatura: sign. PD K
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
50 x 17 cm
Signatura: sign. LD Matal 57
tuš, tužka, papír
20 x 16 cm
Signatura: sign. PD AP
lavír. tuš, papír
32,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD AP
komb. technika, karton
28,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 68
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
34,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 42
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
akvarel, karton
40 x 21 cm
Signatura: sign. PD K. Svolinský
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tužka, karton
10,5 x 12,8 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
akvarel, tuš, papír
16 x 12 cm
Signatura: sign. PD Toyen 35