olej, sololit
45 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Gross 71
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
30 x 44,5 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 85
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, lepenka
47,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 63 cm
Signatura: sign. PD Havránek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
46 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Hložník 44
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
22 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1941
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1931
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, vosk. papír. reliéf
80 x 90 cm
Signatura: sign. vzadu Jankovič 82
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
40. léta
olej, plátno
41 x 69 cm
Signatura: sign. K. Jílek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, karton
44 x 55 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 1980
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 89
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 80
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
50 x 75,5 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek 64
olej, plátno
59 x 51 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz 930
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1921
olej, plátno
68 x 86 cm
Signatura: sign. LD O. Koníček 21
olej, plátno
27,5 x 43 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 49
tempera, lepenka
35 x 27 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1930
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, papír
22,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Král 1930
olej, dřevo
20,8 x 19,8 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1956-57
olej, enkaustika, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PN Kubíček J. 56-57
50. léta
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Kubín
olej, plátno
39 x 47 cm
Signatura: sign. LD KL 39
Vyvolávací cena: | 108 000 Kč |
olej, plátno
59 x 75 cm
Signatura: sign. LD Liesler 86
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
64 x 83 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
olej, lepenka
30 x 19,5 cm
Signatura: sign. LN Matal 55
olej, lepenka
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD Mikulka 60
olej, plátno
68 x 49 cm
Signatura: sign. PD N67
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
voskovaná tempera, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 85
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
1915
komb. technika, lepenka
44 x 51 cm
Signatura: sign. PD E. Pittermann 1915
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Vl. Rada 36
kvaš, papír
43 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 72
I.pol.40.let
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |