8 |

Zimní krajina s chalupami

Kód položky: 59853

olej, plátno

v 70 ✕ š 92 cm

Signatura: PD Kaván

odborná expertiza PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 280 000 Kč