72 |

Starý hrdina

Kód položky: 60201

bronzová plastika, kamenný podstavec 1/1

v. 72,5 / 78,5 cm

Signatura: zestrany 96 / Milkov

Provenience: sbírka spisovatelsky Marty Davouze, Langourian, Francie

Vystavováno: Galerie Crears, Rožnov pod Radhoštěm 2. 10. – 16. 11. 2019

r. 2019 restaurováno autorem, podle autora jediný existující odlitek

Vyvolávací cena: 220 000 Kč