71 |

Neapolská krajina II

Kód položky: 60258

2004

olej, akryl, plátno

v 130 ✕ š 180 cm

Signatura: na rubu V. Novák 10/2004

Reprodukováno: Josef Hlaváček - Vladimír Novák, monografie, nestr.

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč