1882
olej, plátno
v 38,5 ✕ š 61,5 cmSignatura: PD A. Lebourg / Paris ... 1882
Vystavováno: R. Lérondelle, Paris Galeries Georges Petit, Paris 1926 Hirschl & Adler Galleries, New York Galeria THEO, Madrid a další
na rubu štítky výstav: R. Lérondelle, Paris, Galeries Georges Petit, Paris 1926, Hirschl & Adler Galleries, New York, Galeria THEO, Madrid a další,
odborná expertiza PhDr. Šárka Leubnerová
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |