81 |

Na Seině (Pohled na předměstí Paříže od Pont National)

Kód položky: 59855

1882

olej, plátno

v 38,5 ✕ š 61,5 cm

Signatura: PD A. Lebourg / Paris ... 1882

Vystavováno: R. Lérondelle, Paris Galeries Georges Petit, Paris 1926 Hirschl & Adler Galleries, New York Galeria THEO, Madrid a další

na rubu štítky výstav: R. Lérondelle, Paris, Galeries Georges Petit, Paris 1926, Hirschl & Adler Galleries, New York, Galeria THEO, Madrid a další,
odborná expertiza PhDr. Šárka Leubnerová
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč