105 |
Autor neurčen

Léto - alegorický obraz

Kód položky: 59613

olej, plátno

v 74,5 ✕ š 132,5 cm

dle vyjádření prof. Neumana jde pravděpodobně o obraz autora z neapolské školy kolem roku 1700

Vyvolávací cena: 80 000 Kč