1916
olej, plátno
v 25 ✕ š 31 cmSignatura: na rubu na štítku Jan Autengruber
Vystavováno: Galerie výtvarného umění v Chebu 2009, Západočeská galerie v Plzni – Masné krámy, Jan Autengruber, 2009 Severočeská galerie umění Litoměřice, Jan A... více Vystavováno: Galerie výtvarného umění v Chebu 2009, Západočeská galerie v Plzni – Masné krámy, Jan Autengruber, 2009 Severočeská galerie umění Litoměřice, Jan Autengruber, 2010 Kunstmuseum Bayreuth, 2010 Oblastní galerie Jihlavy, 2012 Oblastní galerie v Liberci, 2012 Landesmuseum Niederösterreich, St. Pölten, 2013
Reprodukováno: Zamlčená moderna, Praha 2009, s. 216–217 Vojtěch Lahoda, Jan Autengruber, Praha 2009, s. 52, reprodukce č. 42
na rubu na štítku název díla autorem
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |