6 |

Krajina u Jindřichova Hradce

Kód položky: 60211

1915

olej, plátno

v 77 ✕ š 97,5 cm

Signatura: LD F. Engelmüller 1915

odborná expertiza PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 50 000 Kč