70 |

Imaginární děj

Kód položky: 60234

2011

olej, plátno

v 55 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Jaroslav Šerých 2011, na rubu Jaroslav Šerých 2011

na rubu název díla autorem a štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 95 000 Kč