1914
olej, plátno
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914
vzadu fragment starého štítku „Z majetku Fr. Procházky“ s přípisem „Chalupa v podvečer, O. Nejedlý, olej“, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.