11 |

Chalupa v podvečer

Kód položky: 60225

1914

olej, plátno

v 73 ✕ š 88 cm

Signatura: PD Ot. Nejedlý 1914

vzadu fragment starého štítku „Z majetku Fr. Procházky“ s přípisem „Chalupa v podvečer, O. Nejedlý, olej“,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč