17 |

Bez názvu (Kompozice)

Kód položky: 60220

1914

olej, plátno

v 53 ✕ š 65 cm

Signatura: PD ABílek 14

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč