100 |

Zimní krajina

Kód položky: 58921

olej, dřevěná deska

v 41,5 ✕ š 31 cm

Signatura: PD A. Kalvoda, na rubu autorské razítko

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 49 000 Kč